> Paletki-termoformowalne-dla-przemyslu

producent opakowań kartonowych

Opakowania produkowane metodą termoformowania

opakowania dla ogrodnictwa

Opakowania produkowane metodą termoformowania to tzw. wytłoczki. Gwarantujemy kompleksową obsługę od zaprojektowania formy po finalną produkcję opakowań. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Wytłoczki

Palety (wytłoczki) wykonujemy z polistyrenu w dowolnym kolorze i rozmiarze. Przyjmujemy zlecenia od kilkuset do kilkudziesięciu tys. sztuk wytłoczek.

Metodę termoformowania stosuje się do produkcji:

• opakowań jednorazowych,
• opakowań spożywczych,
• opakowań cukierniczych.

Są to również paletki transportowe oraz opakowania do części pojazdów, urządzeń i narzędzi. Produkt sprawdzi się jako ekspozycja reklamowa. Opakowania są lekkie i wytrzymałe, dzięki czemu łatwo się je transportuje. Gwarantują też bezpieczeństwo towaru wewnątrz.

Współpraca

Na życzenie klienta przygotowujemy projekt dopasowany do konkretnych potrzeb. Gwarantujemy precyzyjne wykonanie każdej wytłoczki. Dzięki temu produkty w nich przetrzymywane będą zabezpieczone przed uszkodzeniem lub przypadkowym wypadnięciem.

Zachęcamy do kontaktu z konsultantem. Szczegółowo odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferty, przedstawi parametry poszczególnych produktów i w razie wątpliwości doradzi, który wybrać. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Przygotowaliśmy również liczne promocje, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze. Gwarantujemy terminową dostawę opakowań. Zapraszamy do współpracy!